LV

About us

Par mums iekslapai

The every coffee that we bring from the coffee farms worldwide to Latvia is truly unique and special. We know where the coffee has grown and how it has been processed; it is our way of caring about the high quality of our coffee.

Only roasting brings out so well-known aroma and flavour of coffee beans. It is truly magical and also so thrilling to discover and bring out what is hidden inside each and particular coffee.

It is genuine pleasure for us to discover the new experience each time and deliver it to you.

About Andris

Es esmu Andris – Andrito Kafijas Grauzdētavas dibinātājs un vadītājs. Bērnībā, katru dienu braucot no savas dzimtās Ogres uz mūzikas skolu Rīgā, kur mācījos koru diriģēšanu, pat iedomāties nevarēju, ka pienāks diena, kad vēršu vaļā no Etiopijas, Kenijas un Gvatemalas ceļojušus kafijas maisus, redzēšu šīs kafijas pārvērtības grauzdēšanas laikā, izjutīšu tik pārsteidzošu kafijas aromātu, baudīšu tādu ceļojumu kafijas garšas pasaulē un to visu piedāvāšu piedzīvot arī Jums.

Līdz kafijas grauzdēšanai nonācu lēnām, bet ar pārliecību. Līdz tam vairākus gadus mans darbs bija saistīts ar kafijas gatavošanu un kafijas gatavošanas mācīšanu citiem, kas man nodrošināja ne tikai zināšanas un pieredzi, bet arī apziņu, ka tā ir tikai maza daļiņa no lielās kafijas pasaules un grauzdēšana ir nākamais solis, ko spert, lai vēl vairāk spētu atklāt kafijas garšas nianses.

Šobrīd kafija ir kļuvusi par manu aizraušanos un darbu, kas man sagādā lielu prieku un gandarījumu. Zinu, ka man vēl priekšā ir daudz piedzīvojumu un pārsteigumu, ar ko noteikti dalīšos arī ar Jums!