EN

Kafija pasākumos

Piedāvājam kafijas bāru gan privātos, gan korporatīvos pasākumos. Piemērojoties Jūsu vēlmēm un dalībnieku skaitam, varam nodrošināt 3 veidu kafijas bārus:

Brūvbārs

Brūvbārs būs piemērots, ja ne pārāk lielā viesu kompānijā vēlaties ko vairāk par vienkāršu kafijas baudīšanu - iespēju nogaršot dažādu audzētājvalstu kafijas, kas pagatavotas ar dažādām metodēm (preskanna, filtrēšana u.c.), kā arī uzzināt ko vairāk par šo burvīgi aromātisko un gardo dzērienu.

Espresso bārs

Espresso bārs būs piemērots, ja vēlaties saviem viesiem piedāvāt aromātiskus un gardus uz espresso bāzes gatavotus dzērienus (espresso, kapučīno, latte) no kvalitatīvām un svaigi grauzdētām kafijas pupiņām, izmantojot tradicionālu espresso aparātu.

Coffee Queen bārs

Coffee Queen bārs būs piemērots, ja plānojat pasākumu ar lielu dalībnieku skaitu. Šajā gadījumā piedāvāsim speciālā filtra aparātā pagatavotu kafiju, kas nodrošina kvalitatīvus kafijas dzērienus pietiekami lielā apjomā.
Iespējams minētos piedāvājumus arī kombinēt. Tāpat uzņēmumu kolektīviem vai draugu kompānijām līdz 30 dalībniekiem kāda Jūsu pasākuma ietvaros (uzņēmuma sapulce, darbinieku apmācības u.c.) vai atsevišķi, piedāvājam kafijas meistarklases „Andrito Kafijas Grauzdētavā”. Lai uzzinātu vairāk par iespējām un izmaksām, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot uzziņu formu, vai rakstiet uz coffee@andritocoffee.lv
Sūtīt