Katru dienu mūsu grauzdētavu apmeklē cilvēki, kuri interesējas par kafijas izvēli, grauzdēšanu, gatavošanu un daudziem citiem ar šo aromātisko un pārsteigumiem bagāto dzērienu saistītiem jautājumiem. Pēdējo gadu laikā mūsu kafijas meistarklases un seminārus ir apmeklējuši vairāk nekā 600 cilvēku, daudziem no viņiem mēs esam pamatīgi „sajaukuši galvu” un līdzšinējo kafijas pieredzi „apgriezuši ar kājām gaisā”.">
EN

Lielisks kafijas piedzīvojums

Katru dienu mūsu grauzdētavu apmeklē cilvēki, kuri interesējas par kafijas izvēli, grauzdēšanu, gatavošanu un daudziem citiem ar šo aromātisko un pārsteigumiem bagāto dzērienu saistītiem jautājumiem. Pēdējo gadu laikā mūsu kafijas meistarklases un seminārus ir apmeklējuši vairāk nekā 600 cilvēku, daudziem no viņiem mēs esam pamatīgi „sajaukuši galvu” un līdzšinējo kafijas pieredzi „apgriezuši ar kājām gaisā”.

Ļaudis, kuri pie mums ir viesojušies, lielākoties ir pārsteigti, cik kafija var būt dažāda. Tā ir mūsu pieeja – mēs kafijā meklējam piedzīvojumu, ko vēlamies piedāvāt arī Jums. Mēs negaidām, ka ikviena no mūsu kafijām iekaros Jūsu sirdi, taču mēs vēlamies Jums parādīt, ka tā var garšot arī pēc upenēm, rabarberiem, melnās tējas ar citronu, zemenēm un smaržot pēc jasmīniem vai mandarīnkoka ziediem. Mēs Jums vēlamies piedāvāt „ceļojumu” pa kafijas audzētāju valstīm un izbaudīt to, kā šo valstu atšķirīgie dabas apstākļi ietekmē kafijas garšu, jo zināšanas par kafiju ļauj novērtēt un izvēlēties savu kafiju. Un šī ir tā vieta, kur mēs dalīsimies ar savām zināšanām, pieredzi, pārsteigumiem un piedzīvojumiem.

Uz drīzu tikšanos!