Noformējot pasūtījumu, Jums ir iespēja izvēlēties vienu no piegādes veidiem:

  • Saņemšana SIA „Andrito Coffee Roastery” (turpmāk tekstā ACR), Mūkusalas ielā 73, Rīgā (SIA „Gemoss teritorijā), darba dienās no plkst. 10:00 līdz 17:00. Saņemot pasūtījumu ACR, Mūkusalas ielā 73, Rīgā, par piegādi nav jāmaksā. Pasūtījums būs gatavs saņemšanai 2 (divu) darba dienu laikā no priekšapmaksas rēķina apmaksas (diena, kad rēķinā norādītā naudas summa ir ienākusi ACR bankas kontā), par ko pircējs tiks informēts, nosūtot paziņojumu uz norādīto e-pasta adresi.
  • Piegāde Latvijas teritorijā uz Omniva pakomātu – EUR 2,69 (ar PVN), piegāde uz izvēlēto pakomātu tiks veikta 2 (divu) darba dienu laikā no priekšapmaksas rēķina apmaksas (diena, kad rēķinā norādītā naudas summa ir ienākusi ACR bankas kontā);
  • Piegāde Lietuvā un Igaunijā uz Omniva pakomātu – EUR 7,99 (ar PVN), piegāde uz izvēlēto pakomātu tiks veikta 3 (trīs) darba dienu laikā no priekšapmaksas rēķina apmaksas (diena, kad rēķinā norādītā naudas summa ir ienākusi ACR bankas kontā);
  • Piegāde Somijā un Zviedrijā uz DPD Pickup tīklu– EUR 0,00 (ar PVN), piegāde uz izvēlēto pakomātu tiks veikta 5 (piecu) darba dienu laikā no priekšapmaksas rēķina apmaksas (diena, kad rēķinā norādītā naudas summa ir ienākusi ACR bankas kontā).
  • Par piegādi uz citām valstīm, pirms pasūtījuma noformēšanas, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot uz: coffee@andritocoffee.lv.

Iegādājoties dāvanu karti uz kafijas meistarklasi, tā tiks nosūtīta elektroniskā veidā uz Jūsu norādīto e-pasta adresi 1 (vienas) darba dienas laikā no priekšapmaksas rēķina apmaksas (diena, kad rēķinā norādītā naudas summa ir ienākusi ACR bankas kontā).